Оловна AGM Deep cycle  батерия RITAR (DC12-65), 12V, 65Ah, 350 / 167 /182 mm  F5/M8 / F11/M6, За соларни системи
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-DC12-65
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Оловна AGM Deep cycle Батерия за соларни системи (DC12-65)12V/65Ah -350 / 167 /182 mm  F5/M8 / F11/M6 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 65Ah
Размери: 350 / 167 /182 mm  F5/M8 / F11/M6
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 65Ah
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Размери350 / 167 /182 mm
Размери350 / 167 /182 mm
Тегло19.50кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)65 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF5/M8
Тип клемаF11/M6
Проектен живот (years)5
Дължина (mm)350 mm
Ширина (mm)167 mm
Височина (mm)182 mm
Тегло (kg)19.5
Тегло19.50кг
RITAR DC12-65 AGM Deep Cycle Батерия – 12V, 65Ah за Соларни Системи
Ключови Предимства
  • Гъвкави клемни опции — Оборудвана с F5/M8 и F11/M6 клеми за гъвкаво свързване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (Ah)65 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF5/M8, F11/M6
Дължина (mm)350 mm
Ширина (mm)167 mm
Височина (mm)182 mm